CHINATOWN

rzeczywista data: 15 lipca 2008
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, chinatown, dynastie, antyczneMhm, klikamy PLAY (ten trójkącik) :) w playerze powyżej. Teraz czytamy resztę i oglądamy ilustrację:

"Już nie jest tak jak kiedyś. Wartości antycznych dynastii nie są przestrzegane, pradawne rody wymierają. Dookoła zepsucie, upadek obyczajów i wszechogarniający chaos. Ludzie pobudowali obskurne legowiska. A ci mający więcej bogactw materialnych, i jeszcze mniej dobroci w sobie, żyją i pracują w szklanych domach, tam dalej. Uważajcie maluchy na siebie i nie biegajcie same po ulicach Chinatown. No już, do domu maluszki!"

Praca na digartowy konkurs - Chinatown. Graficzna interpretacja utwóru muzycznego autorstwa Ricka W. Schaffera, użytego na ścieżce dźwiękowej do VTM: Bloodlines (mam nadzieję, że właśnie go słuchasz). Ze 3 dni to dziabałem po +/- 3 godzinki. P.S. Tekst powyżej własnego autorstwa.
Pokaż formularz do komentowania

nickname / imię / nazwisko / pseudonim / przezwisko / nazwa / podpis
komentarz dotyczący powyższej ilustracji, tekstu lub czegokolwiek innego


przeor - 16-07-2008, 10:24
Niezly klimat z ta muzyka i opisem, gut dzob!


Klekot - 16-07-2008, 22:02
no nie no zajebiste :SSSSS


luk4sz3k - 17-07-2008, 22:03
teraz to wymylie!^^ zajebiaszczy pomys .. i znowu gratki :)


Kerran - 20-07-2008, 08:48
hmm dopiero sie uczysz grafiki, w sumie znalazem Cie na forum Wacoma. Polecam stron www.digart.pl. Dlaczego? Hmm bo ja rwnie zaczynaem grafik i nie wiedziaem co mona zrobi z tabletem. Zaczem oglda prace wykonane tabletem i doszedem do wniosku ze to nie zalezy od sprzetu, tylko od umiejtnoci. Widz ze masz sporo zapau, fajnie by byo to wykorzysta i rozwina sie w tym kierunku. Pozdrawiam. ( www.kerran.digart.pl - skromnie bo powywalaem prace :P)


Kalais - 22-07-2008, 09:16
Hej Kerran! dzieki za odwiedziny :) No ucze sie, ucze, moze nie tyle grafiki, co samego tabletowania/malowania :) Jasne, ze wszystko zalezy od umiejetnosci a nie sprzetu, nawet myszka mozna malowac swietne rzeczy :P Na digarcie jestem od jakiegos czasu - http://kalais.digart.pl/ , zaraz wpadne do Ciebie :P
Pozdrawiam!


Ilustracjastrona głównao co chodzigaleriaostatnio komentowanesznurkikontaktkanał rss
2008-2012 © Dominik Skarbek-Kruszewski, Kalais Studios.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ilustracja Facebook Twitter