BIOLOGICZNE POCHODZENIE

rzeczywista data: 03 grudnia 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, biologiczne, pochodzenie, obca, forma, życia, nasa

Jakoś mnie wzięło na kończenie starych pomysłów. Koncept do tej ilustracji narysowałem z rok temu. Dwa czy trzy dni pracy i powstała zupełnie nowa ilustracja.

Z zupełnie innej bajki - naukowcy z Nasa odkryli formę życia która ma zupełnie inne DNA/RNA niż wszystko na Ziemi, definicja tego co nazywamy życiem się dziś zmieniła! Normalnie wszystko jest zbudowane na zestawie pierwiastków - węgiel, azot, tlen, wodór, siarka, fosfor, a to coś jest "napędzane" arsenem, który jest toksyczny dla zdecydowanej większości ziemskich organizmów.
Tyle w skrócie od wujka Kalaisa, tutaj macie oficjalną wiadomość od NASA.

BIOLOGICZNE POCHODZENIE

ilustrator

RÓWNOWAGA

rzeczywista data: 27 listopada 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, yin, yang, równowaga

Koncept tej ilustracji powstał chyba ze 2 lata temu, nawet się pojawił jakiś zarys tego w poście o tutaj. Pomysł wziął się z wariacji na temat chińskiego symbolu równowagi Yin i Yang. Parę dni temu naszło mnie na skończenie tej pracy, jeden dzień malowania.

RÓWNOWAGA

ilustrator

DYNIA 2010

rzeczywista data: 22 listopada 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, dynia, halloween

Halloween już było jakiś czas temu, i wtedy to właśnie zrobiłem taką pocieszną dyńkę. Niestety pod ręką była tylko komórka, więc zdjęcia nie są w jakości HD ;)

DYNIA 2010

ilustrator

MAFIA

rzeczywista data: 19 września 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, gdzie jest krzyż, moher, mafia, babcie, moherowe berety

Dość dawno nie było tu aktualizacji, a głównym powodem tego był mój mocno połamany prawy kciuk. Cztery tygodnie w gipsie, dwa tygodnie w specjalnych szynach zaowocowały zupełnie sztywnym palcem i sześcioma tygodniami rehabilitacji, które jeszcze trwają...

Dla rozruszania i przypomnienia jak się maluje, taka szybka praca typu speed-painting namalowana dokładnie w 90 minut na konkurs max3d.pl. Temat przewodni to mafia. Wszystkie prace są typowo włosko mafijne, a mi jakoś przyszła do głowy nasza rodzima mafia, najbardziej liczna i wiekowa. Jej członkowie są ostatnio bardzo aktywni w związku z akcją "Krzyż". Oto moherowa mafia!

P.S. Jeśli ktoś nie widział, polecam utwór muzyczny bardzo trafnie ilustrujący wydarzenia z ostatnich miesięcy.

MAFIA

ilustrator

KALAIS IN WONDERLAND

rzeczywista data: 02 czerwca 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, tim, burton, alicja w krainie czarów, szalony kapelusznik

Od czasu do czasu startuję dla zabawy w rożnych konkursach żeby podszkolić swoje umiejętności. Tym razem praca na konkurs z deviantart "Picture Yourself in Wonderland". Chodziło o przedstawienie siebie jako postaci z "Alicji w Krainie Czarów” Tim Burtona. No i oto Kalais jako Szalony Kapelusznik. Posiedziałbym jeszcze nad tą ilustracją, ale mam mało ostatnio wolnego czasu ze względu na pracę i uwaga, uwaga, piszę prace magisterską, tym razem zamierzam ją skończyć ;) więc trzymajcie kciuki! Aha, nowe prace będą pojawiać się powoli z powodów wymienionych powyżej, ale na pewno nie zamierzam zaniechać prowadzenia Pozornej Rzeczywistości Ilustrowanej.

KALAIS IN WONDERLAND

ilustrator

Możesz skorzystać z galerii do przejrzenia wszystkich ilustracji.

hr

Ilustracjastrona głównao co chodzigaleriaostatnio komentowanesznurkikontaktkanał rss
2008-2012 © Dominik Skarbek-Kruszewski, Kalais Studios.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ilustracja Facebook Twitter