X-MAS 2008

rzeczywista data: 22 grudnia 2008 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, x-mas, mikołaj, święta

Taka dość szybka ilustracja dzisiaj, jeden dzień malowania, tablecik oczywiście. Święta tuż tuż więc zyczę Wam odpoczynku od pracy i obowiązków (jak widać poniżej nawet Mikołaj musi czasem odpocząć :) ) i wejścia w nowy rok dobrą imprezą sylwestrową :)

X-MAS 2008

ilustrator

WORK IN PROGRESS

rzeczywista data: 18 listopada 2008 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, wip, projekt

Witam po przerwie. Minęły 3 miesiące od ostatniego posta, trochę stresu, trochę relaksu, mały kryzys twórczy też po drodze był. Ale ogólnie cały czas się coś dzieje. Żeby nie być gołosłownym mała próbka otwartych projektów. Jest ich jeszcze więcej, i pewnie powoli będą sie tu pojawiać.

WORK IN PROGRESS

ilustrator

DZIEWCZYNKA I CHRABĄSZCZ

rzeczywista data: 14 sierpnia 2008 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, dziewczynka, chrabąszcz, andersen

Wakacjowałem się ostatnio, więc nowych prac nie było. Jest masa nowych pomysłów, dość dużych. Zanim się wezmę za ich realizację, taka mała rozgrzewka - speed-painting, około 2 godzin mi to zajęło. Ilustracja do utworu Andersena - "Dziewczyna, która podeptała chleb".

"(...) była zła z natury, jak to powiadają. Gdy była zupełnie mała, największą przyjemność sprawiało jej chwytanie much i wyrywanie im skrzydełek, przez co przemieniały się w stworzenia pełzające. Chrabąszcze i żuki przekłuwała szpilką."

DZIEWCZYNKA I CHRABĄSZCZ

ilustrator

MIŁOŚĆ POCHOWANA

rzeczywista data: 26 lipca 2008 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, miłość, pochowana, cierpienie, początek

Wrrr, co tu napisać. Miłość i cierpienie to tak bliskie siebie uczucia... Równowaga to klucz do zrozumienia życia... Coś umiera, by dać początek czemuś nowemu. Mhm, to tyle ode mnie. Z technicznych nudów - 3 dni po kilka godzin, wacom, photoshop, 11 kubków herbaty, 2 litry wody mineralnej niegazowanej. Level up, warsztat+1 (mam nadzieję).

MIŁOŚĆ POCHOWANA

ilustrator

CHINATOWN

rzeczywista data: 15 lipca 2008 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, chinatown, dynastie, antyczneMhm, klikamy PLAY (ten trójkącik) :) w playerze powyżej. Teraz czytamy resztę i oglądamy ilustrację:

"Już nie jest tak jak kiedyś. Wartości antycznych dynastii nie są przestrzegane, pradawne rody wymierają. Dookoła zepsucie, upadek obyczajów i wszechogarniający chaos. Ludzie pobudowali obskurne legowiska. A ci mający więcej bogactw materialnych, i jeszcze mniej dobroci w sobie, żyją i pracują w szklanych domach, tam dalej. Uważajcie maluchy na siebie i nie biegajcie same po ulicach Chinatown. No już, do domu maluszki!"

Praca na digartowy konkurs - Chinatown. Graficzna interpretacja utwóru muzycznego autorstwa Ricka W. Schaffera, użytego na ścieżce dźwiękowej do VTM: Bloodlines (mam nadzieję, że właśnie go słuchasz). Ze 3 dni to dziabałem po +/- 3 godzinki. P.S. Tekst powyżej własnego autorstwa.

CHINATOWN

ilustrator

Możesz skorzystać z galerii do przejrzenia wszystkich ilustracji.

hr

Ilustracjastrona głównao co chodzigaleriaostatnio komentowanesznurkikontaktkanał rss
2008-2012 © Dominik Skarbek-Kruszewski, Kalais Studios.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ilustracja Facebook Twitter