RANDKA W CIEMNO

rzeczywista data: 17 stycznia 2011 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracje, tablet, malowanie, randka w ciemno, tabula rasa

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce spotkałem się z dziewczyną poznaną ze 2 dni wcześniej przez internet. Widziałem parę jej zdjęć, wymieniliśmy kilka wiadomości. Siedzimy w jakiejś knajpce, istna tabula rasa, nic o sobie zasadniczo nie wiemy, ciekawe i zabawne doświadczenie. Była bardzo ładna, całkiem miła... Ale cały czas czułem w niej jakąś, nazwijmy to, desperację, która była tak odpychająca, że widziałem tylko ten niepokojący obraz. Hyh, nie chciałem jej robić przykrości więc nie wstawiałem tej pracy dość długo tutaj. :) Hehe, to chyba już z 1,5 roku temu było, a ilustrację namalowałem zupełnie od nowa w poprzednim tygodniu.

RANDKA W CIEMNO

ilustrator

SCHRONIENI

rzeczywista data: 11 stycznia 2011 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracje, tablet, malowanie, muchomor, konkurs

Namalowałem to dla M. Co by tu napisać? Muchomor wcale nie musi oznaczać czegoś złego, bo jak widać coś złego może się przyczynić do czegoś dobrego. Poza tym to nie jego wina, że taką ma naturę. :) Z innej bajki - w ostatniej chwili dołączyłem do konkursu na Blog Roku. Pomóżcie mi zostać pięknym, sławnym i bogatym i zagłosujcie przez wysłanie SMSa na mojego paskudnego Bloga. Szczegóły na górze strony.

SCHRONIENI

ilustrator

POLIEMBRIONIA

rzeczywista data: 02 stycznia 2011 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, poliembrionia, zmiany, handmade, facebook, design

I oto nastał rok 2011. Tym razem wymigam się od opisywania nowej ilustracji zasłaniając się informacjami o Pozornej Rzeczywistości Ilustrowanej. Kilka dni temu zmieniła się szata graficzna strony. W galerii, na samym dole, pojawiły się prace handmade. W niektórych działach zaszły drobne zmiany treści. Aha, jeszcze warto zaznaczyć, że od dzisiaj możesz zostać fanem tego bloga na fejsbuku, klikajcie, zapraszam :)

POLIEMBRIONIA

ilustrator

X-MAS 2010

rzeczywista data: 20 grudnia 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, święta, kartka, mikołaj

Świąteczna ilustracja musiała się pojawić :) Wesołych i kolorowych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim odwiedzającym. :)

X-MAS 2010

ilustrator

ZĘBOBÓL

rzeczywista data: 12 grudnia 2010 | pozorne komentarze:
ilustrator

tagi: kalais, blog, ilustracja, tablet, malowanie, zęboból, zęby, narośl

Jakoś rok temu zacząłem odczuwać potworny ból zęba. Miałem wrażenie, że wyżyna mi się ząb mądrości. Językiem czułem, że coś się tam zrobiło. Narośl, jakieś złe siły ją tam budowały i podrażniały. Tak przynajmniej podpowiadała mi moja wyobraźnia. Ale zaraz po wizycie u dentysty okazało się że mój ząb postanowił krzywo wyrosnąć, więc się musiałem go pozbyć. A ilustrację naszkicowałem jeszcze przed wizytą, i jakiś miesiąc temu ją podmalowałem trochę. Można by tu jeszcze sporo detalu wrzucić, ale już nie miałem ochoty na dłuższe siedzenie przy tej pracy.

ZĘBOBÓL

ilustrator

Możesz skorzystać z galerii do przejrzenia wszystkich ilustracji.

hr

Ilustracjastrona głównao co chodzigaleriaostatnio komentowanesznurkikontaktkanał rss
2008-2012 © Dominik Skarbek-Kruszewski, Kalais Studios.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ilustracja Facebook Twitter